Vaše přání chtějí být uskutečněna. Proto vás napadají.

11.08.2017


A pokud vaše přání nezrealizujete, pokud je neprožijete, pokud je necháte zapadnout prachem zapomnění, pokud je zadusíte duchnou strachu a pochybností, stane se něco jiného.

A co že se stane?

Nebude vám dobře. Nebudete spokojeni. Budete naštvaní, budete smutní, budete hartusit a nadávat. Na všechno kolem...na lidi, vztahy, události...to oni za to mohou, že mi není dobře, to oni za to mohou, že je svět je dna velká hrůza, to oni za to mohou, že je na světě strach, bída a neštovice...už zase... a padouch se našel :-(

Tak co mám udělat?

Soustřeďte se sami na sebe, soustřeďte se na svůj život, své nitro, své osobní potřeby...ne co vláda! Ne co stát! Pokud tedy nejste profesionální politik...ne, co tenhle a tamhleten, který vás tak strašně štve... pitomec jeden!!!!

Nevyřešíte sami všechny problémy světa ani politické problémy naší či jiné země, ale můžete určitě vyřešit svůj život, své problémy. Ba právě naopak. Váš život za vás nikdo jiný nevyřeší

Tohle čeká na vás. A je to daleko důležitější než všechny problémy světa. Váš osobní život. 

Nebo myslíte, že ne ?

Pokud si to myslíte, že mezinárodní situace je důležitější než váš vlastní osobní život, tak ani dál nečtěte a běžte řešit mezinárodní situaci.

A vy, kteří jste zůstali a čtete dál, se zeptejte sami sebe :

Co potřebujete vy osobně, abyste byli šťastní? Co máte udělat vy osobně? Co je jen a jen na vás? Co máte podniknout, aby vám bylo lépe? A co nemůže udělat nikdo jiný než vy?

Teď a tady. Tady a teď .

Přemýšlejte chvíli...

Může to být úplně jednoduché, udělat se šťastným

  • uklidit půdu, vyhodit to staré letité harampádí, co tam je,
  • uklidit skříně a vyhodit staré oblečení
  • navštívit přátele, kterým to už léta slibujete a nic
  • letět balónem, také si to přejete už několik let
  • projít se v poli s vlčími máky


Anebo už taky konečně udělat to, na co se chystáte celé roky a pořád to odsouváte a pořád se vymlouváte, protože se té změny bojíte, i když podvědomě tušíte, že by to bylo ono. 


Jo, ten krok byste tak rádi udělali...

Odejít ze vztahu, který už vás nikam neposunuje a vyčerpali jste všechny možnosti, jak se s druhým dohodnout...

Změnit práci, když mě ten příšerný šéf tak štve..když se po mně ta šéfová tak vozí...a bude se vozit, dokud nepochopíte, že klíč k řešení držíte vy. Je to jenom na vás a jenom o vás.

Tak, co to je? Co vás udělá šťastnými? Už to víte?

Tak to je skvělé, tak teď jděte a udělejte to..

A můžete přitom jen tak mi mimochodem udělat šťastnými i pár lidí okolo :-)

Jak?

Třeba tak, že to staré harampádí z půdy, nabídnete sousedovi, který má kouzelné ruce a umí starým předmětům vracet jejich krásu a užitnou hodnotu...vy se zbavíte harampádí a jemu úplně stejnými věcmi vykouzlíte úsměv na rtech a věnujete mu poklad ...no není to krásné?

Třeba tak, že to staré oblečení věnujete do charitativního obchůdku, který máte za rohem.

Třeba tak, že návštěvou přátel, jim uděláte velkou radost a strávíte spolu čas, který je k nezaplacení...to ví přece každé malé dítě, že společné sdílení času se nedá penězi nahradit ...

Třeba tak, že vezmete do toho balónu i kamaráda, který si to také přál, a ještě uděláte šťastným majitele toho balónu, který je rád, že se jeho podnikání líbí ostatním

A pak třeba konečně seberete odvahu a dojde i na ty těžší úkoly vašeho života a vy si splníte sny a uděláte se štastnými.

Třeba tak, že tím, že odejdete ze vztahu s člověkem, který o vás nestojí, dáte sami sobě šanci uvolnit místo po svém boku pro někoho, kdo ocení vaše dary a přednosti ..a že je máte, o tom žádná. A můžete pak být šťastní oba dva plus další lidé kolem vás.

Protože šťastní a usměvaví lidé jsou přející a šíří kolem sebe virus dobra a lásky. Šíří kolem sebe pohodu a tím dělají lepší a krásnější svět.

Ano, takto jednoduše a bez politického boje můžeme dosáhnout zlepšení světa. Když uzdravíme sami sebe, když se naučíme řešit své vlastní problémy sami. Když si budeme plnit své sny.

Třeba tak, že tím, že změníte místo, uděláte šťastné své děti, které vás vidí věčně nespokojené a utahané... plus uděláte šťastnou i kolegyni z vedlejší kanceláře, která si to vaše místo už dávno přála vyzkoušet

A nebojte... ono se to krásné a dobře placené jiné místo pro vás najde, když si to budete přát a bude daleko lepší než to předchozí...a budete šťastní všichni kolem ...:-)

Tak už víte? Už víte, co udělat ?

Tak utíkejte a plňte si svá přání. Proto jsme přece tady na světě. Abychom byli šťastní :-)